službeni internet portal Općine Brestovac

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 64
Srijeda, 10 Kolovoz 2016 02:00

U ORGANIZACIJI BRESTOVAČKOG OGRANKA UDVDR ODIGRANA UTAKMICA NOGOMETNIH KLUBOVA MLADOSTI I PAPUKA- SUSRET U PAVLOVCIMA ZAVRŠIO NEODLUČENO 1:1

U okviru proslave Dana pobjede, Dana domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja u organizaciji brestovačkog ogranka Udruge dragovoljaca i veterena Domovinskog rata, na stadionu u Pavlovcima odigrana je prijateljska nogometna utakmica između županijskog drugoligaša Mladosti i veličkog prvoligaša Papuka.
Susret je završio neodlučeno 1:1. Nakon prvog poluvremena bez zgoditaka poveo je Papuk oko 60 minute pogotkom Marijana Solića, dok je za domaćine desetak minuta prije kraja susreta izjednačio Filip Šubara.
Objema ekipama sam susret dobro je poslužio za daljnje pripreme pred početak prvenstva 4.rujna. Po riječima trenera Papuka, Draženka Kljajića momčad je odigrala jednu pripremnu utakmicu u kojoj je pobijedila Čačince s 4:3, a do kraja prijelaznog roka očekuju se dva do tri pojačanja. Što se tiče pojačanja Kljajić je za sada tajnovit, jer kaže ukoliko spomene imena bit će licitacije oko visine prelaska. No, planovi u novoj sezoni ostaju na razini igre koju su Veličani pružili u proljetnom dijelu prošlosezonskog prvenstva, kada su postigli zavidni rezultat.
S druge strane pojačani Pavlovčani s novim trenerom Željkom Luschem, žele povratak u Prvu županijsku ligu. Do sada su odigrali pripremni susret s Hajdukom iz Pakraca, pobijedili BSK iz Biškupaca sa 6:0, na turniru u Voćinu svladali ćeralije s 1:0,a u finalu izgubili od domaćina istim rezultatom. Već u nedjelju u pripremnom susretu na svom terenu dočekuju Croatiju iz Mihaljevaca.