Ispiši ovu stranicu
Utorak, 16 Svibanj 2017 02:00

POBJEDOM NAD DINAMOM IZ RAJSAVCA PAVLOVČANI JOŠ JEDNOM POTVRDILI NASLOV PRVAKA

U utakmici, pretposljednjeg 17.kola Druge županijske nogometne lige nogometaši Mladosti u Pavlovcima su pobijedili Dinamo iz Rajsavca rezzultatom 5:2. Bila je to potvrda naslova prvaka lige i povratka u Prvu županijsku ligu.

Sam susret pred 200 gledatelja u Pavlovcima, na samom početku pripao je gosdtima koji su poveli zgoditkom Ivana Murara u 5.minuti. samo 5 minuta kasnije 31.prvenstveni zgoditak za Mladost postigao je Mirko Pilić, da bi gosti ponovo nakon drugog pogotka Ivana Murara u 28.minuti poveli s 2:1. Do poluvremena domaćini su preokreni rezultat na 4:2, pogotkom Domagoja Vinkovića u 30.minuti iz jedanaesterca,na 3:2 u vodstvo je poveo domaćine drugim pogotkom Mirko Pilić, da bi u posljednjoj minuti prvog dijela na 4:2 povisio Marko Petrović.

Nastavak susreta nije donio neku posebno nadahnutu igru, ali su domaćini ipak 74.minuti preko Tomislava Vinkovića potvrdili pobjedu od 5:2. Na kraju sve čestitke Mladosti koja je nakon pet godina izgubila prvoligaški status, no poslije samo jedne sezone suvereno izborila povratak u Prvu županijsku ligu.Zasluženo i s velikom bodovnom prednošću. Do kraja prvenstva Pavlovčanima predstoji gostovanje u Sulkovacima, u susretu bez rezultatskog značaja.Dobra je vijest da je, uz pomoć Općine Brestovac, dobio nadstrešnicu, kiosk i obnovljene tribine.

Za Mladost su igrali Petar Barić, Tony Franjić, Mario Vidović, Nikola Đak, Mihael Hlebec, Mateo Janjić, Mirko Pilić, Marko Petrović,Josip Javorić, Domagoj Vinković, Filip Šubara, Marko Ferić, Dean Gajić, Tomislav Vinković,Josip Pavić,Zoran Stanić i Bruno Kićan. Trener je bio Željko Lusch.